Το καλάθι σας είναι άδειο! Ρίξτε μια ματιά στο φανταστικό μας εμπόρευμα!
Acoustic Signature TORNADO NEO Silver
Το Acoustic Signature TORNADO NEO προσφέρει κορυφαία αναλογική εμπειρία. Με 1 κινητήρα, τεχνολογία AVC Level 1, 4 Silencers και υπέροχο ασημί φινίρισμα, προσφέρει 26.5 κιλά απόλυτης αδράνειας. Υποστηρίζει έως 3 βραχίονες.
Κύρια Περιγραφή:
Το Acoustic Signature TORNADO NEO είναι ένα υπερσύγχρονο High-End πικάπ που δημιουργήθηκε για να απελευθερώσει την απόλυτη ακουστική εμπειρία. Διαθέτει ένα εξαιρετικά στιβαρό σασί 45mm,
το οποίο αξιοποιεί την τεχνολογία CLD (Constraint Layer Damping) για δραστική μείωση των συντονισμών. Το εντυπωσιακό ασημί (Silver) φινίρισμα αναδεικνύει τον μοντέρνο σχεδιασμό του και την κορυφαία
γερμανική μηχανουργική κατεργασία, καθιστώντας το ένα οπτικό και ηχητικό κόσμημα για το σύστημά σου. Στην καρδιά του χτυπάει ένας πλήρως απομονωμένος κινητήρας AC, ο οποίος ελέγχεται απόλυτα από
τον εξωτερικό ελεγκτή με ενσωματωμένη την τεχνολογία AVC (Anti-Vibration Control) Επιπέδου 1. Η απρόσκοπτη περιστροφή επιτυγχάνεται χάρη στο καινοτόμο ρουλεμάν υπερυψηλής ακρίβειας DTD (Dura Turn Diamond).
Το ογκώδες πλατό των 11 κιλών είναι εξοπλισμένο με 4 αντικραδασμικούς κυλίνδρους (Silencers), προσφέροντας βαθύ, "μαύρο" ηχητικό υπόβαθρο και δυναμικές που καθηλώνουν. Παρά τον πιο συμπαγή σχεδιασμό του,
επιτρέπει την ταυτόχρονη χρήση έως και 3 βραχιόνων, δίνοντας τεράστια ευελιξία.
Τεχνικά Χαρακτηριστικά:
| Χαρακτηριστικό | Περιγραφή |
| Σύστημα Οδήγησης | 1 απομονωμένος κινητήρας AC |
| Τεχνολογία Ελέγχου | AVC (Anti-Vibration Control) - Level 1 |
| Ρουλεμάν (Bearing) | DTD (Dura Turn Diamond) υπερυψηλής ακρίβειας |
| Πλατό | Αλουμινίου (11 kg) με 4 αντικραδασμικούς κυλίνδρους (Silencer) |
| Υποστήριξη Βραχιόνων | Έως 3 βραχίονες (9" έως 12" ίντσες) |
| Βάρος | Περίπου 26.5 kg |
| Χρώμα | Silver (Ασημί) |
| Κατασκευαστές | Acoustic Signature |
|---|---|
| Πικάπ - Πλατό | Πικάπ Μάζας |
| Χρώμα | Silver |
Ελληνικά
English
