Το καλάθι σας είναι άδειο! Ρίξτε μια ματιά στο φανταστικό μας εμπόρευμα!
Acoustic Signature Hurricane NEO black
Το Acoustic Signature HURRICANE NEO αποτελεί την είσοδο στα multi-motor πικάπ. Με 2 κινητήρες, τεχνολογία AVC Level 1, 8 Silencers και επιβλητικό μαύρο φινίρισμα, προσφέρει 30 κιλά απόλυτης ακουστικής αδράνειας. Δέχεται έως 3 βραχίονες.
Κύρια Περιγραφή:
Το Acoustic Signature HURRICANE NEO είναι το μοντέλο που εισάγει τους απαιτητικούς audiophiles στην κορυφαία φιλοσοφία των multi-motor συστημάτων της γερμανικής εταιρείας.
Καταρρίπτοντας τον μύθο ότι τα πικάπ μεγάλης μάζας στερούνται δυναμικών, το Hurricane Neo προσφέρει "εκρηκτική" απόδοση και μικροδυναμικά που κόβουν την ανάσα. Το στιβαρό
σασί των 50mm αξιοποιεί την τεχνολογία CLD (Constraint Layer Damping) για δραστική μείωση των συντονισμών. Το αυστηρό και εντυπωσιακό μαύρο (Black) φινίρισμα αναδεικνύει τον
σύγχρονο σχεδιασμό του, αποτελώντας ένα ηχητικό και οπτικό statement για κάθε High-End σύστημα.
Η κίνηση εξασφαλίζεται από 2 πλήρως απομονωμένους κινητήρες AC, οι οποίοι ελέγχονται από τον εξωτερικό ψηφιακό ελεγκτή με ενσωματωμένη τεχνολογία AVC (Anti-Vibration Control)
Επιπέδου 1. Σε συνδυασμό με το επαναστατικό ρουλεμάν υπερυψηλής ακρίβειας DTD (Dura Turn Diamond) και το βαρύ πλατό 11 κιλών που φέρει 8 αντικραδασμικούς κυλίνδρους (Silencers),
το HURRICANE NEO δημιουργεί ένα απολύτως αθόρυβο και "μαύρο" ηχητικό υπόβαθρο. Επιπλέον, προσφέρει εκπληκτική ευελιξία, επιτρέποντας την ταυτόχρονη χρήση έως και 3 βραχιόνων,
καλύπτοντας έτσι τις ανάγκες κάθε συλλέκτη.
Τεχνικά Χαρακτηριστικά:
| Χαρακτηριστικό | Περιγραφή |
| Σύστημα Οδήγησης | 2 απομονωμένοι κινητήρες AC |
| Τεχνολογία Ελέγχου | AVC (Anti-Vibration Control) - Level 1 |
| Ρουλεμάν (Bearing) | DTD (Dura Turn Diamond) υπερυψηλής ακρίβειας |
| Πλατό | Αλουμινίου (11 kg) με 8 αντικραδασμικούς κυλίνδρους (Silencer) |
| Υποστήριξη Βραχιόνων | Έως 3 βραχίονες (9" έως 12" ίντσες) |
| Βάρος | Περίπου 30 kg |
| Χρώμα | Black (Μαύρο) |
| Κατασκευαστές | Acoustic Signature |
|---|---|
| Πικάπ - Πλατό | Πικάπ Μάζας |
| Χρώμα | Black |
Ελληνικά
English



